Сині троянди

Сині троянди купити в інтернет-магазині Roses

    Сині троянди насправді існують — не тільки на фото в інтернеті, в книгах і фільмах — їх можна купити за доступною ціною у Харкові з безкоштовною доставкою в інтернет-магазині Roses.

Як з'явилися сині троянди

    Спроби вивести екзотичний сорт із пелюстками блакитного кольору вчені-селекціонери робили ще в позаминулому і минулому столітті. У 1840 році у Великобританії та Бельгії навіть був проведений конкурс із грошовим призом у півмільйона франків тому, хто зможе виростити блакитну троянду. Тоді спроби не увінчалися успіхом, і приз не дістався нікому. Випадкове відкриття, що незабаром перевернуло всі поняття про генну інженерію, відбулося в 2004 році в американській лабораторії, в якій розробляли препарати для лікування онкохворих і хвороби Альцгеймера. Під час експериментів на печінці дослідники отримали ген, який після з'єднання з деякими речовинами міняв їх колір на синій. Коли через більш як півстоліття в бельгійських і британських садівництвах знову оголосили подібний конкурс, творцями першої синьої троянди стали вчені з японської компанії Suntory. Їхня технологія складалася із 3 етапів:

  1. введення в саджанець гена із братків (віол), який забарвлює пелюстки в синій;
  2. додавання ще одного гена з ірисів, який теж надає синяву;
  3. введення штучно створеного в американській лабораторії гена дельфініда.

Які існують сорти синіх троянд Блю?

    Із кожним роком вчені виводять все нові сорти сімейства Блю. Серед них:

  • Rhapsody in Blue — пурпурно-фіолетові троянди із синім відливом, що належать до групи чагарників-шрабів;
  • Shoking Blue — великі темно-рожеві квіти сорту флорибунда, які приємно пахнуть і в залежності від освітлення змінюють забарвлення пелюсток;
  • Blue Nile — чайно-гібридні бузкові троянди з махровими пелюстками;
  • Blue Parfum — сорт синіх квітів із насиченим ароматом. Після того, як вони розпустяться, вгорі стануть малиновими, а всередині — пурпурно-синіми;
  • Blue Bijou — низькорослі чайні квітки бузкового відтінку, що належать до сорту Флорибунда;
  • Blue Moon — чайно-гібридні витончені троянди з фіолетово-бузкові бутонами, які, розпустившись, стають блідо-синіми;
  • Blue River — густомахрові квіти незвичайної кулястої форми блідо-блакитного кольору з малиновою окантовкою з насиченим ароматом.

    Замовте в інтернет-магазині Roses за тел.: +38 (063) 372-44-22 (Viber, WhatsApp, Telegram) красивий букет із синіх троянд, ціна його виправдана незвичайний виглядом і та захопленими емоціями, які він викличе.