Красиві троянди

Красиві троянди купити в інтернет-магазині Roses

    Обираєте красиві троянди? Не знаєте, яким надати перевагу? Прочитайте цю статтю, із якої ви дізнаєтеся, які сорти троянд вважаються найкрасивішими у світі.

Найстаріші сорти красивих троянд

    Одним із найстаріших сортів вважаються квіти групи Альба під назвою Хлоріс, які почали висаджувати ще в 1815 році. Вони були присутні в мальмезонській колекції Жозефіни, першої дружини Наполеона Бонапарта. Висота куща — 120-215 см, ширина — 120–150 см. Шипів у них майже немає. Квіти світло-рожеві з темним центром, махрові пелюстки й сильно виражений аромат. Жак Картьє — французька троянда, яку вирощують з 1868 року в Портланді. Вона росте на високих прямих кущах — до 1,2 м. Відрізняється великими, густо махровими блідими квітами незвичайної форми. Красиво й рясно цвіте, дуже довго стоїть у вазі. Найстарішим чайно-гібридним сортом вважається Глорія Дея, виведений у 1945 році. Має ніжний аромат і великі жовті пелюстки з малиновим краєм, який стає кремово-рожевим. Вирощують також її плетисту чайну форму, яка цвіте один раз на рік і справляє просто незабутнє враження. Балерина — мускусний гібрид гортензіевого типу. Красиві квіти троянди цього сорту блідо-рожеві з білою серединкою. Цвіте вона майже безперервно, а восени кущ покривається яскраво-червоними плодами. Найбільшої кількості міжнародних селекційних нагород був удостоєний сорт Харкнес. За красою, яку не можна описати словами, буйноцвіттям та ніжністю кольору йому немає рівних.

Сучасні популярні сорти троянд

    Сорт Августа Луїза з німецького розплідника «Тантау», який вивели в 1999 році, вважається одним із кращих чайно-гібридних. Цвіте величезними густомахровими бутонами, пелюстки яких переливаються і в залежності від погоди набуває винного або персикового відтінку.

    Красивою екзотикою є французькі троянди Дельбар. Вони дуже ефектні й незвичайні, довго тримаються на кущі та стоять у вазі. Hansaland — чайно-гібридні троянди, які почали вирощувати 10 років тому. Квіти дуже великі й красиві, але стебла сильно колючі. Найчисленнішою є група Флорибунда. Більшість з її сортів різного кольору і з різними за формою пелюстками отримали міжнародне визнання й нагороди.

    У каталозі інтернет-магазину Roses представлені найкрасивіші троянди, які поставляються в свіжому вигляді з відомих розплідників Голландії та Німеччини. Замовивши букет по тел.: +38 (063) 372-44-22 (Viber, WhatsApp, Telegram), ви можете бути впевнені у швидкій його доставці по Харкову і в тому, що ці квіти будуть дуже красивими й надовго збережуть первинний вигляд.