Довгі троянди

Довгі троянди купити в інтернет-магазині Roses

    Як влаштувати коханій незабутнє свято, справити враження, висловити повагу, попросити пробачення? Подарувати довгі троянди, купити їх в будь-якій кількості в інтернеті-магазин Roses можна різних відтінків і розмірів стебла:

  • 150;
  • 170;
  • 180;
  • 200;
  • 220 см.

Чому найкраще купувати довгі троянди?

    Навіть якщо ви купите дорогі парфуми, ювелірний виріб, солодощі або іграшку-сувенір, ефект від такого презенту не можна порівняти з емоційним сплеском, який викличе лише одна величезна троянда на довгій ніжці. Це потрібно побачити, так як просто неможливо описати словами. Що вже говорити про той невимовний захват, коли піднесете цілий букет троянд на довгій ніжці! Навіть при погляді на одну велику квітку на високому стеблі забуваються всі негативні моменти й розбіжності, випаровуються хвилювання й переживання. Душа радіє, а серце починає битися набагато частіше. Настрій піднімається аж до небес, а в очах яскравою іскрою загоряються вогники. Дівчина усвідомлює, що у неї немає конкуренток, а серце її коханого належить виключно їй. Адже нелюбимим такі квіти не дарують.

Якого кольору подарувати троянди на довгій ніжці?

    Відповідь на це питання залежить від почуттів, які ви плануєте висловити. Довгі червоні троянди — красномовний доказ нестримної пристрасті й полум'яної любові. Їх заведено вручати босам і діловим партнерам із метою демонстрації пошани й поваги. Жовтий є символом сонця, життя, дружби й довіри. Не випадково їх дарують в знак примирення.

    Білий букет із 11, 15, 25, 35 або 101 квітками дарують, щоб показати коханій найщиріші й світлі почуття, серйозні наміри — на романтичному побаченні, під час пропозиції руки й серця. Скільки коштують довгі троянди — залежить від сорту й кількість.

    Відкладайте на завтра сюрприз для коханої, а замовте квіти прямо зараз в інтернет-магазині Roses: +38 (063) 372-44-22 — і посмішка, шикарний настрій, а також романтичне продовження вечора вам гарантовані.