Червоні троянди

Червоні троянди купити в інтернет-магазині Roses

    Як без слів передати найсильніші яскраві емоції — пристрасну любов, щиру повагу, безмежну вдячність? Купити червоні троянди (фото) в інтернет-магазині Roses. Прочитайте до кінця цю статтю — і ви зрозумієте, чому ці квіти нікого не залишають байдужим.

Що символізують червоні троянди?

    Троянда — це особлива квітка, недарма у всьому світі її називають королевою квітів, а червону — головною серед інших відтінків. В історії та культурі кожного народу є цьому підтверджені вченими докази. Ще з грецької міфології відомо, що червона троянда з'явилася, коли Афродіта — богиня любові та краси — поранила пальці об шипи білої. У середні віки найбільш знаковою подією вважається протистояння двох груп англійської еліти, що більш відоме під назвою війна Червоної та Білої троянди, які були символічно зображені на гербах.

Кому і коли доречно подарувати червоні або бордові троянди?

    Незважаючи на те, що ці червоні квіти виглядають ніжно й вишукано, вони є дуже суперечливими, так як нагадують, що, окрім бутонів, що приємно пахнуть, у них є гострі і колючі шипи. Їхня унікальність полягає в тому, що одночасно вони означають:

  • любов,
  • агресію,
  • помста,
  • пристрасть.

    Такий подарунок доречний для людини із сильним, полум'яним характером. А ось коханим жінкам їх потрібно підносити обережно. Адже не всі люблять яскравий червоний і бордовий колір. Оскільки він передає справжню пристрасть, то якщо в ваших відносинах вогонь, то сміливо даруйте червоні. Якщо сумнівається, розбавте монобукет квітів іншими, більш м'якими відтінками. Зателефонуйте прямо зараз в інтернет-магазин Roses: +38 (063) 372-44-22 — і досвідчені дизайнери-флористи створять для вас оригінальну композицію, яку кур'єр доставить безкоштовно в зазначений час на вашу адресу в Харкові.