Чайні троянди

Чайна троянда купити в інтернет-магазині Roses

    Від звичайної китайська чайна троянда (фото) відрізняється великими бутонами, які ростуть на невеликих кущах. Вона має тонкий і ніжний аромат. Але раніше ці рослини погано переносили холод і були схильні до впливу шкідників. У результаті схрещування різних сортів селекціонери вивели чайно-гібридні троянди з чудовими формами і новим персиковий забарвленням. Із квітів цього сорту виходять дуже красиві й вишукані композиції, особливо весільні. Їх за доступними цінами, пропонуємо купити інтернет-магазин Roses: +38 (067) 372-44-22.

Какие самые известные сорта чайных и чайно-гибридных роз?

    Роза чайна починає цвісти на самому початку літа і закінчує восени, перед заморозками. Вона відрізняється найбільш різноманітною гамма відтінків пелюстків — починаючи зі світло-жовтих і закінчуючи темно-червоними:

  • Вінервальд — сорт з густо квітучими пелюстками кольору рожевого лосося діаметром до 10 см;
  • Доріс Тістерманн із соковитим ароматом і насичено помаранчевии великими бутонами виведені спеціально для любителів яскравих фарб;
  • Кордес Перфект — ароматні двоколірні бутони ніжно-кремового кольору на основі, а по краях — темно-червоні.

    Одним із найпопулярніших гібридних сортів є Ла Франс. Його вивели в 1867 році за допомогою схрещування троянди чайної та ремонтантной. Ці квітки відрізняються:

  • вишуканою формою,
  • буйним цвітінням,
  • дуже ніжним і приємним ароматом,
  • холодостійкістю.

    Флорибунда — група багатоквіткових, в якій чайні рослині з'єднані з поліантовими. Розетки бутонів у них плоскі, не пахнуть. Зате дуже довго розпускаються, рясно квітнуть, характеризуються стійкістю до спеки, холоду і хвороб. Найбільш популярна троянда гібридна — Едельвейс із великими кремово-білими пелюстками, а також Монтана з яскраво-червоними розетками.

    На відміну від Флорибунди, Грандіфлора утворює більші бутони з довгими квітконосами, які надають кущам витонченість. Не знаю, який вибрати букет з чайних троянд? Зверніться до флористів інтернет-магазину Roses за тел.: +38 (063) 372-44-22 (Viber, WhatsApp, Telegram). Спеціально для вас створять авторську композицію, а кур'єр доставить її в потрібний час по Харкову безкоштовно.