Квіти в коробці

Хочете зробити незабутній оригінальний подарунок до свята, пам'ятної дати, певного приводу і навіть просто так? Звичайним або яскравим букетом уже нікого не здивуєш.

Коли потрібно справити особливо сильне враження, кращий варіант — купити квіти в коробці, у Харкові й в Україні це відносно новий тренд, який із кожним роком набуває все більше прихильників. В європейських країнах такі презенти давно дуже популярні й затребувані.

В Україні букети в коробці з живих квітів практично не продають у звичайних магазинах і кіосках, а виготовляють переважно під замовлення за 1–3 дні, зазвичай в єдиному авторському экземплярі.

Чому краще подарувати квіти в коробці?

На відміну від зірваних рослин, букет квітів у коробці здатен зберігатися в первісному вигляді близько 2 тижнів! Невеликий секрет полягає в тому, що на дно поміщена спеціальна флористична губка, що імітує траву і ґрунти. Час від часу її можна поливати для збереження свіжості композиції.

Якщо ви даруєте оригінальні квіти в коробці в гостях, на новосіллі, в офісі, на вулиці, у метро, ​​на пікніку, це все одно набагато зручніше, ніж нести або везти через все місто громіздкий букет, а потім шукати для нього вазу й воду.

Вниз можна покласти листівку, запрошення, візитку, любовне послання, невеликий презент (м'яку іграшку) або солодощі.

Потім, коли зів'януть рослини, красиву упаковку можна використовувати для подарунків, косметики, ювелірних виробів і біжутерії. Вона стане корисним аксесуаром і незвичайною прикрасою інтер'єру.

Скільки коштують квіти в коробці?

Такі букети завжди унікальні й бажані. Вони подобаються абсолютно всім. Ціна квітів у коробці (фото) залежить від:

  • кількості троянд та інших рослин, їхніх сортів;

  • складності дизайну флористичної композиції;

  • використання різних додаткових аксесуарів (листя, блискітки, стрази, дріт, стрічки та інші);

  • форми коробки (є різні — квадратні, прямокутні, у формі скриньки, але найбільшою популярністю користуються красиві квіти у круглій коробці (фото), як з-під жіночого капелюшка).

Замовте квіти в коробці в Харкові в інтернет-магазині Roses на сайті або за вказаними телефонами — і ми зробимо все, щоб висловити і втілити Ваші ідеї, фантазії та почуття у потрібний Вам момент. Ми надаємо високоякісний сервіс і робимо це з любов'ю до кожного клієнта!