Весільні букети

Весільні букети купити в інтернет-магазині Roses

    Одним із найбільш важливих атрибутів для наречених є весільні букети. За традицією шикарний букет нареченої (фото) повинен ідеально гармоніювати з її нарядом (тому потрібно враховувати фасон сукні, фігуру й ріст дівчини), прикрасами, кольором очей і волосся.

    Які модні весільні букети купують нареченої у Харкові у 2017 році? Незалежно від форми й технології виконання, ніжні весільні букети для наречених обирають, виходячи з того, що їх доведеться тримати й носити протягом всієї церемонії одруження, а іноді й увесь день. Ось чому композиція не повинна бути важкою і громіздкою.

    Найдорожчі — маленькі букети нареченої круглої форми, виготовлені за технологією портбукет, що забезпечує їхню свіжість і цілісність протягом тривалого часу. Цей варіант кращий для невисоких і мініатюрних наречених.

    Не менш популярні такі типи букетів на весілля, як:

  • гламелія — ​​це квітка, який зібраний з окремих пелюсток гладіолуса в формі камелії. У флористиці із цією метою використовують і пелюстки троянд; маленький весільний букет каплевидної форми збирається з будь-яких кольорів на довгих вертикальних стеблах, на каркасі, за технологією тейпірування;
  • бурулька (його ще називають жезл або тростина) — легка вертикальна композиція, яку дуже зручно тримати в руці; сумочка з квітів — міні-букет нареченої, який підійде до будь-якого вбрання, виготовляється з будь-яких кольорів, не вимагає поливу;
  • віяла — оригінальні весільні букети, які дуже популярні в Японії, Кореї та Китаї, — екстравагантно виглядають, але для ритуалу кидання не підходять; каскад — недорогий варіант квіткової композиції для високої і стрункої дівчини; дешеві весільні букети у вигляді сфери і півсфери збирають із квітів на стеблах, за допомогою приклеювання або тейпірування. Підвішують на стрічку і носять, як браслет, або на ручці зі стебла, як сумку;
  • муфти з квітів з гнучкими й довгими стеблами і гілками, замовити весільний букет такого типу дуже вигідно, якщо торжество проходить восени або взимку.

 

     Скільки коштує весільний букет нареченої у Харкові? У каталозі інтернет-магазину Roses у Харкові представлені весільні букети для наречених (фото) за різними цінами. Вартість весільного букета нареченої залежить від сорту квітів, їхньої кількості, форми композиції.

     Замовити букет на весілля за ціною найдорожче із троянд. Вони є класичним, найбільш популярним й універсальним варіантом, оскільки символізують любов і пристрасть. Оскільки вирощують троянди із пелюстками різного відтінку, то можна щось підібрати до будь-якого вбрання.

     Окрім троянд, у таких квіткових композиціях використовують: орхідеї, які символізують спокій і гармонію; лілії, які означають безгрішність, цнотливість і чистоту; соняшник — квітка сонця, уособлює радість й оптимізм; кала асоціюється зі спокоєм і врівноваженістю; півонія є символом достатку і щасливого життя.

     Також вартість весільних букетів залежить від застосованих декоративних елементів, підвищує їх ціну і надає композиціям особливу індивідуальність додавання таких аксесуарів, як: стрічки, стрази, бісер, перли, листя папороті, плюща й евкаліпта та ін.

     Хочете замовити букет нареченої, якого не буде ні у кого? Зверніться до інтернет-магазину Roses, залишивши заявку на сайті або за тел.: +38 (063) 372-44-22 (Viber, WhatsApp, Telegram). Досвідчені флористи спеціально до призначеної дати виготовлять оригінальну композицію відповідно до Ваших побажань та обраної ціни, а кур'єр безкоштовно доставить точно в строк.