Букети 101 +

101 троянда купити в інтернет-магазині Roses в Харкові

Яка жінка або дівчина не мріє отримати в подарунок чудовий букет із 101 троянди і сфотографуватися з ним? Уявляєте, скільки буде позитивних емоцій, особливо захоплення й радості? Вважається, що це занадто дороге задоволення? Купити букет із 101 троянди дешево в Харкові (за зниженою ціною за акцією) пропонує наш інтернет-магазин Roses. У каталозі нашого сайту завжди різноманітний вибір свіжих високоякісних квітів і композицій із них на будь-який смак, випадок і гаманець.

Із якого приводу потрібно купити букет з 101 і 100 троянд?

Якщо ви не встигли обрати відповідний подарунок до свята для родичів, друзів, колег, партнерів по бізнесу, купіть букет із 101 троянди із безкоштовною доставкою по Харкову — і точно не прогадаєте! Його можна приурочити до будь-якої події — починаючи від сімейного ювілею й закінчуючи укладанням вигідного контракту й корпоративною вечіркою. Коли потрібно вшанувати пам'ять покійного родича чи друга, замовте букет із 100 троянд, ціна його в інтернет-магазині Roses доступна для людини з будь-яким рівнем доходу. Букет з 101 троянди сердечком купують часто на побачення, день народження коханої, День святого Валентина, на заручини або на весілля. Для того щоб зробити приємне мамі чи сестрі не потрібно шукати якихось особливих приводів, а просто приїхати, купити і подарувати красиві квіти, адже найголовніше — це увага.

Яка вартість букета із 101 троянди в інтернет-магазині Roses?

В асортименті інтернет-магазину Roses представлені не тільки класичні варіанти зі 101 троянди яскраво-червоного, білого, бордового, ніжно-рожевого кольору, але й дизайнерські композиції із квітів різних сортів у формі кулі й серця. Вартість буде залежати від сорту й складності композиції.

Замовте доставку квітів прямо зараз або по тел.: +38 (063) 372-44-22 (Viber, WhatsApp, Telegram)! Якщо ви не впевнені у виборі зверніться до наших консультантів, натиснувши на кнопку зв'язку. Наші професійні дизайнери, які багато років займаються флористикою, виконають гарне й оригінальне оформлення з урахуванням ваших ідей, побажань, почуттів і переваг, а кур'єр доставить замовлення безкоштовно по Харкову через 30-150 хвилин після оплати.