Букет квітів

Як урізноманітнити сірі будні, наповнити їх позитивними емоціями, зробити яскравими, радісними й романтичними? Влаштувати свято без приводу або прикрасити урочисте і пам'ятна подія?

Купити букет квітів із доставкою по Харкову в інтернет-магазині Roses.

У перекладі з французької слово bouquet означає не звичайну зв'язку квітів, а композицію з них, яка зібрана в певній послідовності, за особливою технікою, із додаванням декоративних елементів:

  • стебел,

  • листя,

  • стрічок,

  • бантів,

  • золотистого та сріблястого паперу,

  • сизалі,

  • тафти і т.д.

Між собою вони з'єднуються за допомогою різнокольорових стрічок або ниток і обгортаються спеціальним красивим папером або целофаном.

Як обрати й замовити букет квітів у Харкові

У каталозі інтернет-магазину Roses в Харкові представлені різні букети квітів (фото) за різними цінами, що залежать від сорту квітів, їх кількості, складності оформлення композиції. Їх правильно обирати, купувати й дарувати зі змістом — це свого роду мистецтво.

Як доповнення до подарунка на день народження або корпоративне торжество в Харкові, а також на знак подяки купують недорогі букети з ромашок, гвоздик, гербер, лілій, ірисів.

А для запрошення на побачення, освідчення в коханні, пропозиції руки і серця можна купити букет у формі серця з білих і червоних троянд, що висловить ваші почуття краще, ніж слова.

У формі кулі найбільші оригінальні букети недорого можна купити в знак подяки, любові й уваги. Цей варіант вважається класичним. Він підходить і як романтичний подарунок, і для ділового або корпоративного заходу. Застосовується у весільній флористиці, де також затребувані каскадні мініатюрні композиції із троянд із додаванням калл, тюльпанів та інших квітів.

Для чоловіка на ювілей або пам'ятну дату доцільно купити дуже великий букет квітів, оформлений у лінійному стилі. Ця витягнута вертикальна композиція включає стебла, гілки, листя різної висоти й ширини.

За традицією купити букет із 101 квітки, зазвичай із троянд, необхідно на корпоративні свята.